Y078519R2000Q9L
MFR.Part #
Y078519R2000Q9L
JLCPCB Part #
C1485015
Description
-55℃~+125℃ 19.2Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS