Y175010R1000F0L
MFR.Part #
Y175010R1000F0L
JLCPCB Part #
C1494642
Description
-55℃~+125℃ 10.1Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS