Y0075110R000B9L
MFR.Part #
Y0075110R000B9L
JLCPCB Part #
C1461633
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS