BZT52C5V6-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C5V6-G3-18
JLCPCB Part #
C6132972
Package
SOD-123
Description
100nA@1V 40Ω 410mW 5.6V SOD-123 Zener Diodes ROHS