Y00541K11800T19L
MFR.Part #
Y00541K11800T19L
JLCPCB Part #
C3475264
Description
-55℃~+125℃ 1.118kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS