Y0092120R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0092120R000B9L
JLCPCB Part #
C1460091
Package
Plugin,D6.6xL19mm
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS