Y00076R00000A9L
MFR.Part #
Y00076R00000A9L
JLCPCB Part #
C1486248
Description
-55℃~+125℃ 600mW 6Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS