Y000710K9950T0L
MFR.Part #
Y000710K9950T0L
JLCPCB Part #
C1468829
Description
-55℃~+125℃ 10.995kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS