Y000713K2000B0L
MFR.Part #
Y000713K2000B0L
JLCPCB Part #
C1469130
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.2kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS