Y000713K5000B0L
MFR.Part #
Y000713K5000B0L
JLCPCB Part #
C1464496
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.5kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors