VS-440CNQ030PBF
MFR.Part #
VS-440CNQ030PBF
JLCPCB Part #
C6604182
Package
TO-244AB
Description
1 Pair Common Cathode 20mA@30V 30V 630mV@440A TO-244AB Schottky Diodes ROHS