TNPW121022K0BETA
MFR.Part #
TNPW121022K0BETA
JLCPCB Part #
C4108742
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount