ERJ-U14D2200U
MFR.Part #
ERJ-U14D2200U
JLCPCB Part #
C4270499
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS