TNPU120634K8BZEN00
MFR.Part #
TNPU120634K8BZEN00
JLCPCB Part #
C4216937
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS