TNPU120634K8AZEN00
MFR.Part #
TNPU120634K8AZEN00
JLCPCB Part #
C4127196
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS