TNPU12063K48BZEN00
MFR.Part #
TNPU12063K48BZEN00
JLCPCB Part #
C4008253
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS