ERA-8VEB3901V
MFR.Part #
ERA-8VEB3901V
JLCPCB Part #
C6944649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS