TNPU1206124RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206124RAZEN00
JLCPCB Part #
C4324902
Description
-55℃~+125℃ 124Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS