Y078940K0000Q9L
MFR.Part #
Y078940K0000Q9L
JLCPCB Part #
C1468895
Description
-55℃~+125℃ 300mW 40kΩ ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS