RNC65J8202BRRE8
MFR.Part #
RNC65J8202BRRE8
JLCPCB Part #
C3538054
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors