ERC555K1100FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC555K1100FKEB500
JLCPCB Part #
C3538748
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS