RNC55H7320BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H7320BSRSL65
JLCPCB Part #
C3508777
Description
-65℃~+175℃ 125mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors