RNX07513K0JNEL
MFR.Part #
RNX07513K0JNEL
JLCPCB Part #
C1449948
Description
-55℃~+225℃ 13kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS