RNC50J7502BSRE6
MFR.Part #
RNC50J7502BSRE6
JLCPCB Part #
C1823877
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors