RN60E4872BR36
MFR.Part #
RN60E4872BR36
JLCPCB Part #
C1796595
Description
-65℃~+175℃ 250mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors