RCP0603B1K20JWB
MFR.Part #
RCP0603B1K20JWB
JLCPCB Part #
C4184515
Description
-65℃~+155℃ 1.2kΩ 1.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount