PTF65301K00FYBF
MFR.Part #
PTF65301K00FYBF
JLCPCB Part #
C1443093
Description
-55℃~+150℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors