PTF65300K00AYBF
MFR.Part #
PTF65300K00AYBF
JLCPCB Part #
C1443285
Description
-55℃~+150℃ 250mW 300kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors