PTF651K3000FYEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF651K3000FYEK
JLCPCB Part #
C1443334
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS