PTF65110R00AZBF
MFR.Part #
PTF65110R00AZBF
JLCPCB Part #
C1442776
Description
-55℃~+150℃ 110Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors