PTF6515R000AZBF
MFR.Part #
PTF6515R000AZBF
JLCPCB Part #
C1444217
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors