P0805Z5232LBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Z5232LBW
JLCPCB Part #
C4294541
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount