P0805Z2262LBW
MFR.Part #
P0805Z2262LBW
JLCPCB Part #
C4210200
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount