P0805Y3402BBT
MFR.Part #
P0805Y3402BBT
JLCPCB Part #
C4359927
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount