P0805Y3482BBT
MFR.Part #
P0805Y3482BBT
JLCPCB Part #
C4001327
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount