P0805H1000FNT
MFR.Part #
P0805H1000FNT
JLCPCB Part #
C4125049
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS