P0805E90R9BBT
MFR.Part #
P0805E90R9BBT
JLCPCB Part #
C4284746
Description
-55℃~+155℃ 200mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount