Y4082442R000T9W
MFR.Part #
Y4082442R000T9W
JLCPCB Part #
C4182314
Description
-55℃~+225℃ 200mW 442Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS