MAL214861152E3
MFR.Part #
MAL214861152E3
JLCPCB Part #
C1498624
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.18A@100Hz 1500uF 16mm 3000hrs@105℃ 47mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS