ESK228M025AL4EA
MFR.Part #
ESK228M025AL4EA
JLCPCB Part #
C1585349
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.3A@120Hz 13mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS