HVR3700003744FR500
MFR.Part #
HVR3700003744FR500
JLCPCB Part #
C1747160
Description
-55℃~+155℃ 3.74MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS