HVR2500005103JR500
MFR.Part #
HVR2500005103JR500
JLCPCB Part #
C6638319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS