MKP1841222136W
MFR.Part #
MKP1841222136W
JLCPCB Part #
C7301397
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 650V、1.6kV ±20% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS