ERL05909R00FKEB500
MFR.Part #
ERL05909R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3484470
Description
-65℃~+175℃ 125mW 909Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors