ERL0590R900FKEB500
MFR.Part #
ERL0590R900FKEB500
JLCPCB Part #
C3542774
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors