TNPW12066K19BETY
MFR.Part #
TNPW12066K19BETY
JLCPCB Part #
C4074040
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount