ERL0522M000GNBF36
MFR.Part #
ERL0522M000GNBF36
JLCPCB Part #
C3376867
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22MΩ Metal Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors