Y07856K35000B9L
MFR.Part #
Y07856K35000B9L
JLCPCB Part #
C1467990
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.35kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS