CW01050R00HR69
MFR.Part #
CW01050R00HR69
JLCPCB Part #
C1828436
Description
-65℃~+350℃ 13W 50Ω Wirewound Resistor ±3% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors