CW01020R00JR69
MFR.Part #
CW01020R00JR69
JLCPCB Part #
C1820200
Description
13W 20Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors